Досьє Старостенко Ганна Вікторівна

Голова Нацради заявив про брехню «1+1»

Нібито керівництво телеканалу брехало про тиск регулятора на ЗМІ.

Голова Нацради з питань радіомовлення і телебачення Юрій Артеменко заявив, що керівництво телеканалу "1+1" брехало про тиск регулятора на ЗМІ.

Про це повідомляє «Є!» із посиланням на УКРІНФОРМ.

"Нацрада видала бланк на ліцензію. Наскільки мені відомо, вчора представники каналу його забрали. Ми видали його раніше кінцевого терміну, аби зняти напругу. І ці маніпуляції, які створював ТОП-менеджмент телеканалу, коли, знаєте, чесно кажучи, просто брехав. І казав, що "ми дали листи", а насправді вони не давали листів, нічого нам не приходило. Будь ласка, зареєструйте, і ми вам дамо відповідь. Вони виходили під камери свої й казали, що ми відмовилися приймати цей бланк", - сказав Артеменко.

Раніше Нацрада повідомляла, що зможе видати ліцензію "1+1" одразу після того, як отримає відомості, хто є власником каналу.

Повідомлялось також, що телеканал отримає бланк ліцензії не пізніше 6 січня.

Однак, як заявив директор "1+1 Media" Олександр Ткаченко, в законодавчих нормах відсутня необхідність чекати місяць на одержання документа про пролонгацію ліцензії.

Читайте також: Нарешті!: телеканалу 1+1 надали ліцензію
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»