Досьє Саакашвілі Міхеїл

ЗМІ США: розвідка ідентифікувала російських агентів

Імена цих агентів поки не називаються.

Розвідка США ідентифікувала російських агентів, які переслали вкрадені електронні листи Демократичної партії сайту WikiLeaks.

Про це з посиланням на американські засоби масової інформації пише BBC, передає «Є!».

Генерал Джеймс Клеппер і його колеги збираються довести Дональд Трампу, що за хакерськими атаками перед президентськими виборами дійсно стояла Росія

Імена цих агентів поки не називаються, а засновник WikiLeaks Джуліан Аcсандж стверджує, що отримав ці документи не від представників російської влади.

CNN, Washington Post і NBC News з посиланням на джерела в розвідці також пишуть, що спецслужби перехопили повідомлення, які свідчили про те, що високопоставлені російські чиновники святкували перемогу Трампа над Гіларі Клінтон.

На думку розвідки, це ще одне додаткове свідчення того, що Москва була зацікавлена в перемозі Трампа. Підкреслюється однак, що в перехоплених повідомленнях немає нічого, що видавало б безпосередню причетність того чи іншого чиновника до організації злому.

Телеканал NBC News також повідомив, що метою російських хакерських атак було не тільки керівництво Демократичної партії, але і Білий дім, керівництво адміністрації, Держдепартамент і великі американські корпорації.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»