Досьє Омельченко Олександр Олександрович

У Києві військові влаштували масову бійку: повідомляє Міноборони

Зачинщиками бійки виявилися військовослужбовці.

У Києві вночі в неділю, 8 січня, група військовослужбовців влаштувала масову бійку, повідомив керівник координаційного штабу при Міністерстві оборони України Олексій Ліпіріді.

Інформує «Є!», з посиланням на gazeta.lviv.ua.

“В одному з найближчих закладів почався конфлікт. Народ, осіб 15 висипав на вулицю і пішла стінка на стінку… У них там було все – і кулаки, і ногами в обличчя, і пивний келих замість молотка та газові балончики”, – заявив він на своїй сторінці в Facebook.

Ліпіріді заявив, що конфлікт виник через те, що “група молодих людей років 25-27, добряче набравшись, вирішили висловити свою повагу дівчатам”, що, відповідно, “не сподобалося іншим молодим людям років 20-22”.

За його словами, зачинщиками бійки виявилися військовослужбовці. Поліцейські, які напередодні прибули на виклик поруч з місцем бійки, просили скасувати патруль, який був викликаний відразу після початку бійки. Однак коли поліцейські роз’їхалися, військовослужбовці повернулися. На другий раз приїхала на виклик поліція охорони та також попросила не викликати комендатуру.

У підсумку, як Ліпіріді наголосив, військовослужбовці відбулися покаранням тільки з боку своїх товаришів по службі після прибуття в казарми.

Читайте також: Російський військовий розстріляв підлеглого за відмову виконати наказ – розвідка
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»