Досьє Абромавичус Айварас

Forbes: Російські мільярдери, в тому числі пов'язані з Путіним, розбагатіли на $ 29 млрд після перемоги Трампа

Американські мільярдери збільшили свої статки на 2,8% після перемоги Трампа.

Російські мільярдери розбагатіли приблизно на $ 29 млрд після обрання республіканця Дональда Трампа президентом США, пише американське видання Forbes, передає «Є!».

Відзначається, що найбагатші росіяни, в тому числі cвязана з главою РФ Володимиром Путіним, збільшили свої статки в середньому на 7,1%, в той час як мільярдери США - тільки на 2,8%. Видання пов'язує таку динаміку зі зміцненням рубля і зростанням вартості російських акцій.

За даними Forbes, російський бізнесмен, голова правління газової компанії "Новатек" Леонід Міхельсон збільшив свої статки найбільше - вартість його активів зросла на $ 1,9 млрд і склала $ 18,2 млрд.

Видання пише, що після виборів в США заробив також бізнесмен Геннадій Тимченко, який володіє 23% акцій цієї компанії. Відзначається, що його частка збільшилася в ціні до $ 1,8 млрд, тому що вартість акцій "Новатека" виросла на 16%.

Після американських виборів стан голови ради директорів ПАТ "Северсталь" Олексія Мордашова збільшилася на $ 1,6 млрд, а глави Новолипецького металургійного комбінату Володимира Лісіна - на $ 1,4 млрд.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»