Досьє Лукаш Олена Леонідівна

За «шпигунство» бойовики засудили українця до 11 років в'язниці

"Військовий трибунал "ДНР" засудив громадянина України Олега Чулгу.

Так званий "військовий трибунал "ДНР" засудив громадянина України Олега Чулгу до 11 років в'язниці за нібито "шпигунство на користь сил АТО".

Про це повідомляє сайт так званого "МГБ "ДНР", передає «Є!», посилаючись на Українську правду.

"Затриманий співробітниками МГБ в лютому 2015 року громадянин України Чулга Олег Миколайович визнаний винним в скоєнні злочину, передбаченого статтею 321 КК ДНР (шпигунство) і засуджений до 11 років позбавлення волі", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що "в ході слідчо-оперативних заходів було встановлено, що Чулга О.М., в 2014 році надавав сприяння ополченню "ДНР" в м.Слов'янськ, був завербований співробітниками СБУ".

Так зване "слідство" визнало громадянина Чулгу винним і в "іншій протиправній діяльності".

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»