Досьє Дубіль Валерій Олександрович

Найбільша горілчана компанія Росії заявила про банкрутство

Однією з причин банкрутства називають припинення торгівлі з Україною.

Алкогольний холдинг російського бізнесмена Рустама Таріко Roust Corporation звернувся до суду Нью-Йорка з проханням про захист від кредиторів згідно з Кодексом законів про банкрутство США, статті 11.

Roust Corporation є другим у світі дистриб'ютором горілки, а також найбільшим в Росії, Східній та Центральній Європі, передає «Є!», посилаючись на liga.net.

Голова Roust Гранд Винтертон пояснив, що труднощі з виплатою боргу утворилися через економічне падіння в Росії, Польщі, Казахстані та Україні. також у банкрутстві він звинувачує заборону поставок російської продукції в Україну, через що бізнес корпорації в країні скоротився на 90%.

Також причиною, що вплинула на розвиток бізнесу називають труднощі з фінансуванням у російських банках.

Винтертон також запевнив, що під час переговорів з кредиторами Roust вдалося домовитися про реструктуризацію 90% позик та близько двох третин конвертованих облігацій.

Нагадаємо, правоохоронні органи Іркутська затримали 11 осіб по справі про масового отруєння засобом для ванн "Глід".

Раніше повідомлялося, що в Росії вже 71 людина померла через вживання "Глоду".

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»