Досьє Міщенко Сергій Геннадійович

Кадиров прокляв Сталіна в своєму Instagram

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров виступив перед урочистим зібранням, присвяченим Дню відновлення державності чеченського народу.

Глава Чечні назвав сталінську депортацію в Казахстан і Середню Азію однією з найтрагічніших сторінок в історії чеченського народу, передає «Є!», посилаючись на life.ru.
 
Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров виступив перед урочистим зібранням, присвяченим Дню відновлення державності чеченського народу. Рівно 60 років тому місцеві мешканці після сталінської депортації змогли повернутися в свої будинки. 

Згадуючи події 1944 року, коли було прийнято постанову ДКО СРСР № 5073 про ліквідацію Чечено-Інгушської АРСР і депортації населення у Середню Азію і Казахстан, Кадиров назвав цей період однією з найтрагічніших сторінок в історії чеченського народу. 

Про пам'ятну дату Рамзан Кадиров написав і в своєму "инстаграмі". За його словами, в ті роки предки чеченців "зіткнулися з нелюдськими випробуваннями, але проявили чудеса стійкості і мужності".
Після жахів депортації вони знайшли в собі сили жити і творити на рідній землі. Йосип Сталін підвів чеченський та інші народи до краю прірви. Будь він вічно проклятий! Новий керівник держави Микита Хрущов домігся відновлення справедливості і повернення чеченців на Батьківщину! Ми за це щиро вдячні йому, — написав Кадиров.
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»