Досьє Білий Олексій Петрович

У банківської системи Росії серйозні проблеми: аналітик

Населення РФ продовжує не довіряти національній валюті і при першій же можливості скуповувати іноземну.

Фінансовий аналітик Влад Паламар повідомляє, що банківська система Російської Федерації відчуває серйозні труднощі, викликані загальним погіршенням економічної ситуації в країні.

Інформує «Є!», з посиланням на facenews.ua.

Паламар повідомляє: «Російські банки зазнають серйозних проблем з готівкою - кількість готівки впало до чотирирічного мінімуму. Причому тенденція падіння обсягів готівки спостерігається вже сьомий квартал поспіль - про це заявив Центральний банк РФ ».

Фінансовий аналітик наголошує, що великі проблеми у російських банків і з запасами іноземної валюти - в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року ці фірми скоротилися більш, ніж в 3 рази. Блогер пише, що населення РФ продовжує не довіряти національній валюті і при першій же можливості скуповувати іноземну.

Паламар відзначає, що сильно по банкахРФ вдарить банкрутство багатьох підприємств і фізичних осіб. За попередніми оцінками, збитки в банківській системі РФ через це складуть більше 15,5 мільярдів рублів - цю суму банкам доведеться або просто списати, або спробувати реструктуризувати, якщо це буде можливо.

Також варто нагадати, що в кінці 2016 року в банківській системі РФ був запущений «ефект доміно» - банки почали «лопатися» один за іншим, тому що підтримку Центральний банк РФ надає банківським установам лише з першої «десятки».

Читайте також: Настрої населення на окупованій частині Донбасу
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»