Досьє Поклонська Наталія Володимирівна

В Україні запровадять послугу зі збереження номера під час зміни мобільного оператора

Послуга може стати доступною через кілька місяців.

За кілька місяців українці зможуть змінювати мобільного оператора без зміни номера телефону. Про це повідомляють у Державному центрі радіочастот, передає «Є!» із посиланням на ТСН.

Для цього потрібно буде заповнити анкету і вказати паспортні дані.

Скористатися послугою зможуть як контрактні, так і абоненти передплаченого зв'язку всіх українських мобільних операторів.

Вартість сервісу наразі не уточнюється. Ймовірно, її буде встановлювати оператор-одержувач нового абонента.

Однак у наданні послуги можуть і відмовити: в разі, якщо користувач намагається змінювати оператора частіше ніж раз на місяць; має борг перед попереднім оператором; абонент не повідомив особистих даних.

Послугу з перенесення номера під час зміни мобільного оператора (MNP) почала вводити компанія "Ес Ай Центр", яка має договір із Українським державним центром радіочастот щодо впровадження Автоматизованої системи "Централізована база даних перенесених номерів".

Україна є чи не єдиною європейською країною, де для абонентів мобільного зв'язку до цього часу недоступна послуга MNP і рішення суду дозволяє нам усунути цю несправедливість. Ми нарешті почали впроваджувати послуги перенесення номерів під час зміни оператора. Відповідно до затвердженого календарного плану, впровадження послуги MNP буде завершено не пізніше 6 квітня 2017 року, - запевнив генеральний директор "Ес Ай Центр" Сергій Єрьомін.

 

Читайте також: Порошенко - одеському чиновнику: «Я Вам слова не давав, сідайте»
Читайте також: Провайдер «Воля» підвищує плату
Читайте також: Правоохоронці вилучили посилку з боєприпасами, що надійшла в Україну із США
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»