Досьє Єльченко Володимир Юрійович

У МЗС РФ заявили, що «зроблять все для відновлення трансляції російських телеканалів в Україні»

У Росії незадоволені рішенням Нацради з питань телебачення і радіомовлення України щодо припинення трансляції російського телеканалу "Дождь".

Росія зробить все, щоб ОБСЄ та інші міжнародні майданчики вплинули на відновлення трансляції телеканалу "Дождь" та інших російських телеканалів в Україні. Про це повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає «Є!» із посиланням на ТАРС.

Надходить інформація про те, що в Україні було заблоковано мовлення російського телеканалу" Дождь ". Я постаралася перевірити цю інформацію, зв'язалася з співробітниками каналу, вони сказали, що це відповідає дійсності, - сказала Захарова.

За її словами, це є "парадоксальним" актом цензури офіційного Києва.

Ми безумовно зробимо все для того, щоб цей факт знайшов відображення в коментарях представників відповідних організацій.

Ми привернемо увагу представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ пані Міятович. Ми зробимо все для того, щоб відповідні профільні міжнародні майданчики не просто висловилися, а вплинули на цю тему для того, щоб трансляція телеканалу "Дождь" та інших російських телеканалів все-таки була відновлена. Хоча, скажу відверто, надії на це дуже мало, - розмірковувала Захарова.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України сьогодні прийняла рішення припинити трансляцію російського телеканалу "Дождь" на території країни і зобов'язав провайдерів протягом місяця замінити його на інший. Канал звинуватили в порушенні українського законодавства в питанні Криму.

Читайте також: Порошенко пояснив інцидент з одеським чиновником
Читайте також: Провайдер «Воля» підвищує плату
Читайте також: В Україні запровадять послугу зі збереження номера під час зміни мобільного оператора
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»