Досьє Червакова Ольга Валеріївна

Путін намагається розвалити НАТО - кандидат на пост глави Пентагону

У Сенаті США розпочалися слухання кандидата на посаду очільника Пентагону Джеймса Меттіса, якого висунув на посаду новообраний президент США Дональд Трамп.

Так, на запитання сенатора Джона МакКейна про те, що Меттіс думає стосовно дій Путіна на Донбасі та в Криму і чи потрібні санкції, чи США повинні сидіти, "склавши руки", кандидат відповів, що найкращим засобом буде звернутися до історії, передає «Є!», посилаючись на ТСН.

МакКейн, своєю чергою, пригадав поїздку американської делегації до Маріуполя, а також наголосив, що він бачив, як три президенти США намагалися по-різному встановити контакт із Путіним, однак, миру не стало більше. На це Меттіс відповів, що наразі світ переживає найбільші атаки від часів Другої світової війни, і вони не тільки з боку Росії, але і з боку "Ісламської держави" та Китаю.

"Ми повинні усвідомлювати, що Путін намагається розвалити НАТО", — сказав Меттіс.

 Також "Скажений пес" додав, що США повинні бути готові протистояти Росії. Згодом він додав, що США повинні співпрацювати з НАТО.

Так чи інакше, Меттів резюмував, що США повинні впливати на Росію економічними та політичними засобами, а також співпрацювати для того, щоб зупинити Путіна, разом зі своїми союзниками.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»