Досьє Горбачов Михайло Сергійович

Вікторія Бекхем шкодує, що збільшила груди

Зірка шкодує про те, що вдавалася до послуг пластичних хірургів.

Не так давно в одному з випусків британського журналу Vogue було опубліковано лист Вікторії Бекхем під назвою "Що мені потрібно було тоді знати", передає «Є!» із посиланням на Сегодня.

У ньому зірка розповіла не лише про те, як познайомилася з майбутнім чоловіком і як зародилася їхня любов, але також згадала про пластику.

Я довгий час заперечувала, що лягала під ніж хірургів, тепер зрозуміла, як це було нерозумно. Потрібно просто любити себе такою, якою тебе створила природа. Мені не варто було робити операцію по збільшенню грудей, – написала Вікторія Бекхем.

Нагадаємо, вперше зірка збільшила груди після весілля з Девідом Бекхемом (в 1999 році). Однак все через два роки їй здалося, що груди недостатньо великі, і вона знову зробила пластичну операцію, ставши володаркою четвертого розміру. На щастя, вона незабаром зрозуміла, що її імпланти виглядають жахливо вульгарно, і прибрала їх, замінивши на більш скромні.

В одному з інтерв'ю знаменитість заявила, що ставиться до пластичної хірургії без упередження:

Якщо у жінки є причини вдатися до послуг хірургів, то не варто собі в цьому відмовляти. Головне, щоб ти робила це заради себе, а не через моду або чужу думку, інакше потім у тебе буде маса розчарувань.
Читайте також: Російський «глід» виявили в Україні (фото)
Читайте також: Вийшов перший трейлер українського фільму жахів «Лиса Гора» (відео)
Читайте також: Зустріч збірних Росії та Чехії закінчилася масовою бійкою (відео)
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Пабат Олександр Вікторович

54978 dd13 mm01 yy2017 2017 январь січень зима Шоу-бізнес зірка пластична операція Вікторія Бекхем Великобританія Англія Англия 54978 dd13 mm01 yy2017 2017 zydfhm csxtym pbvf Ije-,spytc pshrf gkfcnbxyf jgthfwsz Dsrnjhsz