Досьє Мирний Іван Миколайович

Портнов на допиті змінив свідчення по справі Пашинського

Портнов стверджує, що депутат визнав: у водія Хімікуса він стріляв стоячи, а не лежачи, як говорив у перших коментарях.

Про це колишній заступник голови адміністрації президента Андрій Портнов, чиї адвокати захищають потерпілого В'ячеслава Хімікуса, написав у своєму Facebook, передає «Є!», посилаючись на УНІАН.

«Щойно на перехресному допиті депутат Народного Фронту Пашинський був викритий захистом потерпілого у брехні і був змушений визнати, що стріляв стоячи, а не лежачи, як повідомляв у перших коментарях відразу після скоєння злочину», - заявив Портнов.

Раніше Портнов також повідомив, що головний свідок у цій справі підтвердив своїми свідченнями провину нардепа Пашинського.

Як повідомлялось, 31 грудня 2016 року на Київщині стався інцидент між депутатом Пашинським і жителем Васильківщини Хімікусом, в результаті якого депутат застосував вогнепальну зброю.Про це сам Пашинський написав на своїй сторінці Facebook.

У поліції повідомили, що за фактом інциденту розпочато кримінальне провадження за ст 296 Кримінального кодексу (хуліганські дії).

У той же час потерпілий Хімікус, якому Пашинський прострелив ногу, стверджував, що депутат порушував правила поводження із зброєю, і куля випадково потрапила в ногу, а не в тулуб. За інформацією прокуратури Київської області, інцидент, у якому брали участь 4 людей, стався у селищі Хлепча.

Прокурор Київської області Дмитро Чибісов повідомив, що Пашинський з дружиною їхали на "Мерседесі" повз мікроавтобус "Фольксваген", який стояв на неосвітленій дорозі. "Мерседес" його об'їжджав. "Було зроблено зауваження про те, що не ввімкнені габаритні вогні і нема знака аварійної зупинки. Під час цих зауважень виникла перепалка, потім виникла ситуація, нардеп використав вогнепальну зброю "Глок 19", - повідомив Чибісов.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»