Досьє Наливайченко Валентин Олександрович

Арматурою жорстоко побили депутата фракції «Батьківщина»

У Дніпропетровській області в селищі Меліоративне невідомі напали на 62-річну депутатку Новомосковської районної ради від ВО "Батьківщина" Анастасію Копосову.

На Дніпропетровщині троє чоловіків напали та побили депутата від ВО "Батьківщина" Анастасію Копосову, передає «Є!», посилаючись на "Depo.Дніпро".

"У селищі Меліоративне Новомосковського району Дніпропетровської області троє чоловіків накинулися на депутата райради Анастасію Копосову. 62-річну жінку почали бити ногами та арматурою. Потерпілу з численними травмами госпіталізували до районної лікарні. За словами головного лікаря Вадима Михайлюти, у жінки травми нижніх кінцівок та перелом ноги", - йдеться в повідомленні.

Поліцейським вже вдалося з'ясувати номер автівки нападників. Слідчі проводять оперативно-розшукові дії. За словами речниці нацполіції в області Ганни Старчевської, поліція не знайшла підтвердження, що депутата били арматурою. Триває слідство.

У залі райсуду Одеси під час слухання кримінальної справи активісти напали на суддю Анатолія Деруса. У його сторону кидали образи, плювали та погрожували. Після інциденту Деруса забрала "швидка".

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»