Досьє Безлер Ігор Миколайович

Трамп назвав умови скасування санкцій проти Росії

На сайті Білого дому з'явився документ, підписаний Обамою, в якому йдеться про продовження санкцій проти РФ строком до 2018 року.

Обраний президент США Дональд Трамп не збирається поки скасовувати санкції проти РФ, але вже назвав причини, при яких послаблення можливо.

Про це він заявив в інтерв'ю The Wall Street Journal, інформує «Є!».

Скасувати обмеження для росіян американський президент готовий в разі, якщо Росія доведе свою користь в боротьбі з тероризмом, а також в досягненні інших важливих для Сполучених Штатів цілей.

Поки Трамп має намір "на деякий час" зберегти санкції, які запровадив його попередник на посаді Барак Обама.

На сайті Білого дому з'явився документ, підписаний Обамою, в якому йдеться про продовження санкцій проти РФ строком до 2018 року. Обмежувальні заходи були прийняті через агресію країни по відношенню до України.

Читайте також: Путін намагається розвалити НАТО - кандидат на пост глави Пентагону
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»