Суспільство
10 квітня 2017
13-хлопчик, який втратив кінцівки на Донбасі став чемпіоном по плаванню
В даний момент 13-річний хлопчик готується до Всеукраїнського чемпіонату з плавання серед дітей з особливими потребами.

Дитина, що втратив кінцівки на Донбасі, став чемпіоном з плавання «Комсомольська правда» 10.04.2017 23:00
13-річний Коля Ніжніковський з селища Володарське демонструє феноменальну силу волі після того, як в 2015 році в результаті вибуху під Донецьком залишився без ніг і частини руки.

Інформує «Є!», з посиланням на facenews.ua.

9 квітня юний спортсмен виграв в Запоріжжі відкритий міський чемпіонат з плавання серед дітей з особливими потребами. За звання кращих плавців у вільному стилі і плаванні на спині на дистанції 50 метрів змагалися 25 спортсменів.

Коля зайняв перше місце в своїй категорії, встановивши власне досягнення - він поліпшив свій попередній результат на 20 секунд.

В даний момент 13-річний хлопчик готується до Всеукраїнського чемпіонату з плавання серед дітей з особливими потребами, який пройде 19 квітня в Кам'янському.