У США провели успішні клінічні випробування вакцини від раку
Особливість нової терапії полягає в тому, що вакцина була специфічною для кожного пацієнта.
news-image

Вчені з інституту раку в Бостоні представили результати нового різновиду терапії раку.

Їх персоналізована вакцина запобігла ранньому рецидиву у 12 пацієнтів з раком шкіри, а також підвищила імунітет цих пацієнтів, пише «Є!» з посиланням на Новое Время.

Рак проявляється в різних формах, і часто пацієнтам доводиться переносити кілька видів лікування, перш ніж буде знайдено той, який ефективний проти їхньої конкретної форми раку. Якщо такий процес займе багато часу, наслідки можуть бути фатальними.

Особливість нової терапії полягає в тому, що вакцина була специфічною для кожного пацієнта. Іншими словами, кожна вакцина була націлена на конкретні ракові клітини. Кожна з цих вакцин містять неоантігени, які є мутантними білками, специфічними до пухлини конкретного пацієнта.

Як тільки імунна система пацієнта отримує дозу неоантігенів, вона може активувати Т-клітини пацієнта, щоб атакувати ракові клітини.

"Хоча ці результати мають перспективний характер, методи лікування є відносно новими і потребують значно більше клінічних випробувань", – підкреслила керівник дослідження Кетрін Ву.

Читайте також:Учені довели, що поцілунки зміцнюють імунітет