18 жовтня 2017
Шахтар переміг Фейєноорд у Лізі чемпіонів
Українці втримали перемогу 2:1, набравши 6 очків та залишилися на другому місці у турнірній таблиці.

Наступний матч український клуб проведе 1 листопада вдома проти нідерландської команди, повідомляє «Є!» з посиланням на Тиждень.

У третьому турі групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" виграв у Роттердамі у "Фейєноорда".

Ліга чемпіонів. Група F. 3-й тур

"Фейєноорд" (Голландія) – "Шахтар" (Україна) 1:2

Голи: Бергхейс, 8 – Бернард, 24, 54

На 75-й хвилині за повторне попередження вилучено Ракицького ("Шахтар").

"Шахтар" невдало розпочав матч проти "Фейєноорда" та пропустив швидкий гол. На 8-й хвилині голкіпер донеччан Андрій П'ятов відбив м’яч перед собою після дальнього удару Тоні Вільєни, після чого Стівен Бергхейс розстріляв порожні ворота. "Шахтар" майже одразу отямився, взяв гру під контроль та відігрався на 24-й хвилині. Фред із центра поля віддав відмінну передачу врозріз на Бернарда, який реалізував вихід один на один.

Незабаром після перерви команда Паулу Фонсеки вже була попереду. Після багатоходової комбінації "Шахтаря" Богдан Бутко справа м’яко накинув м’яча на дальню штангу на Бернарда, який влучно пробив головою та оформив дубль. Донеччани догравали матч у меншості – на 75-й хвилині за повторне попередження з поля було вилучено Ярослава Ракицького.

Проте "Шахтар" втримав перемогу 2:1, набрав 6 очко та залишився на другому місці у турнірній таблиці.

Нагадаємо, що лідирує англійський "Манчестер Сіті", який переміг вдома італійський "Наполі" та набрав 9 очок. У неаполітанців залишилося 3 пункти, "Фейєноорд" не набрав жодного очка.

Наступний матч "Шахтар" проведе 1 листопада вдома проти голландського клубу.