Війна
5 лютого 2015
Поранений "кіборг", який закрив від вибуху комбата, досі поруч з ліжком шукає зброю
"Кіборг" досі рветься в аеропорт
news-image

Життя після героїчної оборони аеропорту для багатьох "кіборгів" зупинилось у часі.

У київському шпиталі врятували і нині повертають до реальності пораненого киянина Максима Денисова. Десантник, який собою прикрив комбата від вибуху, втратив око, зазнав важких травм голови, проте найгірше гояться рани не фізичні, пише Є! Єдність.інфо з посиланням на ТСН

Він дбайливо у палаті шпиталю збирає газетні фото полоненого комбата, щоранку встає і, замість чаю чи кави, досі поруч із ліжком шукає зброю. Максиму Денисову 37, позивний Купол, аеропорт обороняв 10 днів.  Звичайний київський таксист пішов на війну після поранення друга і там досконало освоїв ручний гранатомет, з яким не розлучався. 

 

Читайте також: У донецькому аеропорту знайшли живого "кіборга": боєць провів під завалами 8 днів

У новому терміналі летовища Максим саме знайомив новоприбулих із позиціями, коли їх почали обстрілювати із двох сторін. Коли пролунав вибух, Максим прикрив собою командира. Добу з аеропорту його не могли вивезти, дві попередні бронемашини з пораненими підірвали, лише на третій порятували Максима.

Понад півтора місяця "кіборга" лікують у київському шпиталі. Він втратив око, йому довго латали голову. Тіло лікарі врятували, лікувати душу буде важче.  У "кіборга" втрата пам'яті, дезорієнтація в просторі, тривожний стан. Йому сняться жахи, він досі воює і рветься в аеропорт.

Читайте також: "Поруч були мої мертві друзі, а навколо живі вороги", - розповідь "кіборга" про винесення тіл загиблих з аеропорту

Максим ніби пробує думати про життя мирне, про те, як сплачувати кредит, який він узяв на житло, як влаштуватись на роботу із одним оком. Проте поки що, згадуючи аеропорт, боєць зривається. Попереду крім протезування ока ще тривале психологічне лікування.