26 січня 2018
Українка Варвінець стала чемпіонкою Європи з біатлону у спринті
Наша спортсменка не допустила жодного промаху при стрільбі, подолавши дистанцію за 20 хвилин 54,1 секунди.

В італійському Ріднау завершилася спринтерська гонка чемпіонату Європи з біатлону, в якій переможницею стала українка Ірина Варвінець, повідомляє офіційний сайт змагань.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Наша спортсменка не допустила жодного промаху при стрільбі, подолавши дистанцію за 20 хвилин 54,1 секунди. Українка на 12,5 секунди випередила француженку Хлої Шевальє (1 промах). Замкнула топ-3 японка Фуюко Тачізаки - 0 промахів, 15,5 секунди відставання. 16-е місце посіла Надія Бєлкіна. Яна Бондар була однією з найшвидших на трасі, проте 3 промахи не дозволили їй піднятися вище 23-го місця. Могла поборотися за топ-10 Юлія Журавок, однак вона запізнилася на старт і отримала хвилину штрафу - 44-е місце. Без неї українка показала б 11-й результат. Марія Панфілова зайняла 42-е місце. Як повідомляв УНІАН, раніше сьогодні два українські біатлоністи увійшли в Топ-10 чоловічий спринтерської гонки. ЧЄ продовжиться в суботу чоловічою і жіночою гонками переслідування, а завершиться у неділю - двома естафетами.