12 квітня 2018
Реал - Ювентус: Роналду поцілував Буффона після матчу (відео)
Ювентус бився до останнього за путівку в півфінал та ще одну можливість підкорити ЛЧ.

Після завершення поєдинку 1/4 Ліги чемпіонів Роналду підтримав Буффона. Коли ДжиДжи давав післяматчеве інтерв'ю, де жорстко розкритикував арбітра, до нього підійшов Роналду. Португалець обійняв та поцілував голкіпера та щось сказав йому на вухо, очевидно слова підтримки. Про це пише «Є!» з посиланням на Gazeta.

Матч завершився неоднозначним епізодом. Арбітр на 90+3 хвилині матчу призначив пенальті в ворота "Ювентуса". А за кілька секнд Джанлуїджі отримав червону картку за суперечки та лайку на адресу арбітра. У ворота став другий воротар "Юве" Войцех Щесни. Однак впоратись з ударом Криштіану в нього шансів не було. Не врятував би і сам ДжиДжи. За сумою двох матчів "Реал" переміг "Юве" з рахунком 4:3.

Ювентус бився до останнього за путівку в півфінал та ще одну можливість підкорити ЛЧ. Однак за хвилину до овертайму все в матчі перевернулось з ніг на голову. Вочевидь легендарну голкіперу просто не судилось виграти Лігу чемпіонів в своїй кар'єрі.