Світ
4 лютого 2019
Чорний кіт вибіг на футбольне поле під час гри і став зіркою матчу
Коментатор дві хвилини коментував поведінку кота.

Чорний кіт вибіг на поле під час матчу англійської Прем'єр-ліги між командами "Евертон" та "Вулвергемптон Вондерерз", передає «Є!» із посиланням на ВВС.

Через тварину, яка з'явилася на полі стадіону Гудісон-парк у Ліверпулі, гру призупинили на кілька хвилин.

Футбольний коментатор BBC Джон Ейкрез дві хвилини коментував поведінку кота під час матчу

"Він схожий на цілком дорослого кота. Він опускає плече, відхиляється в один бік, біжить в інший", - описував несподіваного гостя коментатор.
"Стюард намагається спіймати кота, але кіт здогадується про це і змінює темп…" - продовжив ведучий.

Зрештою гру відновили. Суддя Лі Мейсон призначив сім хвилин додаткового часу в кінці гри.

Чорний кіт приніс невдачу команді "Евертон", що програла суперникам на домашній арені з рахунком 1:3.

Та попри перемогу тренер "Вовків" Нуну Ешпіріту Санту залишився невдоволеним втручанням чотирилапого гостя.

У Британії чорних котів інколи сприймають як вісників удачі, хоча деінде в Європі традиційно вважають навпаки.

"У Португалії, звідки я родом, чорний кіт - це до невдачі, тож я більше ніколи не хочу бачити котів знову", - пояснив тренер.