24 червня 2019
Європейські ігри-2019: Україна вийшла на третє місце у медальному заліку
23 червня, у третій день Європейських ігор у Мінську, збірна України здобула дві золоті, чотири срібні та п'ять бронзових нагород.
Збірна України здобула на Європейських іграх п'ять золотих, шість срібних та шість бронзових нагород та вийшла на третє місце у медальному заліку змагань. Про це повідомляє Еспресо.TV, пише «Є!».

Золото виграли українські легкоатлетичні команди на дистанції 4х400м та у комбінованій естафеті.

Срібло у активі Ганни Політициної у бігу на 110 м з бар'єрами, самбістки Катерини Москальової, збірної України з художної гімнастики у групових вправах та Олега Омельчука у кульовій стрільбі.

Одразу дві бронзові нагороди отримала гімнастка Влада Нікольченко, крім неї третіми фінішували Галина Ковальська у змаганнях із самбо та Богдан Бондаренко у стрибках у висоту.

Із 17 нагородами збірна України вийшла на третє місце у загальному медальному заліку Європейських ігор. Попереду нашої команди – Росія та Білорусь.