Досьє Савченко Надія Вікторівна

Нудно не буде: 14 цікавих трендів сучасного ринку праці

На полі гри роботодавців та кандидатів наразі можна спостерігати явища, які дивують, лякають і надихають одночасно.

Ринок праці відповідає на виклики сучасного світу і модифікується. На полі гри роботодавців та кандидатів наразі можна спостерігати явища, які дивують, лякають і надихають одночасно. Редакція онлайн-журналу The Point підготувала добірку трендів, на які варто звернути увагу, пише «Є!».

Гостінг

Раніше цей термін використовували в особистих стосунках – наприклад, коли один із пари «гостив» іншого після невдалого побачення, тобто прикидався таким собі «привидом», зникав без сліду.

Тепер це явище все більш поширене і на ринку праці: кандидати мають багато пропозицій щодо роботи, тому дехто просто «розчиняється» без пояснення причин – або не відповідають на дзвінки після співбесіди, або навіть в перший робочий день виходять на обідню перерву і не повертаються.

Сабатікал

Або довга відпустка, яка може тривати від кількох тижнів до року. Звичайно, такий формат відпочинку можуть собі дозволити високооплачувані працівники, які мають фінансові резерви.

Деякі компанії навіть почали включати таку опцію в компенсаційні пакети – найцінніших працівників готові відпускати на «перезавантаження» із повним або частковим збереженням зарплати, адже знайти їм заміну занадто складно.

Домашній офіс

Завдяки новітнім технологіям зв’язок можливий у будь-який час із будь-якого куточка світу, тому все більше компаній свідомо відмовляються від офісів на користь віддалених команд.

За даними досліджень, можливість працювати гнучко або віддалено підвищує лояльність та залученість співробітників, і все більше кандидатів готові обрати такі вакансії, навіть якщо пропонується менша зарплата.

Дауншифтінг

Високі посади як самоціль втрачають свою цінність, і вертикальний кар’єрний зріст – це не єдиний варіант професійного розвитку. Люди можуть розвиватися як експерти, змінювати спеціалізацію.

А багато професіоналів навіть свідомо роблять крок або кілька назад – поступаються владою, статусом, винагородою, щоб мати більше вільного часу та можливість приділяти увагу родині, хобі, відпочинку.

Мікронавчання

Швидкість змін зростає, знання втрачають актуальність скоріше, ніж ми їх отримуємо. Тому довготривалі програми розвитку використовуються все рідше.

Крім того, знання більше не елітарні – будь-хто може пройти курси від кращих університетів, послухати доповіді топових спікерів онлайн. У тренді – мікронавчання: отримання знань невеликими порціями, насамперед – за допомогою технологій (наприклад, подкасти).

Lifelong learning

Навчання протягом усього життя приходить на зміну класичному підходу, коли можна було один раз навчитися професії, а потім просто час від часу актуалізувати знання.

За прогнозами експертів, у майбутньому можна буде змінювати кілька професій за одне професійне життя, тому навчання як звичка є необхідною умовою успішності на ринку праці.

Коботи

Тобто колаборативні роботи – ті, які співпрацюють з людьми. Прогнозується, що в майбутньому колективи будуть змішані – нам доведеться вчитися співпрацювати зі штучним інтелектом.

І вже є приклади такої кооперації – наприклад, роботи, які «працюють» офіціантами.

Управління щастям

Пошуки щастя – це вже не особиста справа, а питання корпоративного масштабу. Роботодавці, які прагнуть зберегти конкурентоспроможність на ринку праці і залучати кращі таланти, впроваджують програми Happiness Management і навіть запрошують у штат фахівців з управління щастям.

Wellness

Роботодавці давно пропонують працівникам програми піклування про здоров’я – наприклад, медичне страхування, проте тепер підхід більш комплексний.

Компанії починають розуміти цінність не тільки фізичного, але і ментального здоров’я людей, і впроваджують відповідні практики (навчання з управління стресом, офісні заняття з йоги, додаткові можливості для балансу роботи та особистого життя).

Різноманіття

За усіма можливими ознаками – вік, стать, культура, переконання, стиль роботи та спілкування. Адже різноманіття досвіду, поглядів, методів вирішення проблем дозволяє отримувати комплексне бачення ситуації і конкурентну перевагу на ринку.

Кооперація поколінь

Зокрема, дискримінація за віком поступово відходить у минуле. Замість цього компанії шукаютьшляхи кооперації різних поколінь – від цифрової генерації, яка тільки виходить на ринок праці, до зрілих талантів, які хочуть продовжувати реалізовувати свій потенціал.

Холакратія

Це альтернатива класичній ієрархічній структурі – коли є керівник і підлеглі. В холакратії відповідальність та повноваження належать самокерованим командам.

У світовій корпоративній практиці вже є успішні приклади впровадження такої моделі управління (наприклад, у компанії Zappos).

Agile

Гнучкі методології управління все більш популярні, і наразі працюють не тільки в IT – проекти з використанням Agile технологій реалізуються в різних галузях та в компаніях будь-якого масштабу.

Скорочений робочий час

40-годинний робочий тиждень – великий здобуток у галузі трудових прав попередніх поколінь, проте у світі вже є приклади того, як робочий час скорочується ще більше. Наприклад, встановлюється 6-годинний робочий день або навіть 4-денний робочий тиждень.

Не всі експерименти успішні, проте є приклади, які свідчать: колектив встигає виконувати той самий об’єм роботи за менший обсяг часу, тому що завдяки збалансованому особистому життю підвищується продуктивність.

Читайте також:Чехія змінила правила видачі робочих карт українцям

13.12.2019 о 14:20
Музикант та волонтер Мухарський заявив про обшук його квартири у Києві
13.12.2019 о 09:40
Підозрюваним у вбивстві Шеремета обиратимуть запобіжний захід...
11.12.2019 о 14:52
Легалізація казино: ЗМІ викрили зв'язок законопроєкту з РФ і...
09.12.2019 о 11:22
В одеському коледжі не було пожежної сигналізації
06.12.2019 о 18:50
Правоохоронці викрили фармацевтичні компанії, які підкупили лікарів...
06.12.2019 о 13:20
Керівниця Директорату стратегічного планування та євроінтеграції...
05.12.2019 о 13:50
Група депутатів зі Слуги народу підпільно працювала на Ріната...
05.12.2019 о 11:13
Новий скандал зi «Слугою народу»: депутатка «пригріла вбивцю»
04.12.2019 о 20:50
Служба безпеки припинила діяльність групи осіб, які працювали на Росію
03.12.2019 о 15:08
Касетний скандал у ДБР: головне про нові записи з кабінету Труби
03.12.2019 о 10:02
«Швидко закривайте цю справу **дську!» Прослушка Труби.
03.12.2019 о 09:00
Фінансово-будівельна піраміда. У Києві заморозили будівництво понад...
02.12.2019 о 12:20
Лист, який коштував життя сину Соболєва: журналіст розкрив...
02.12.2019 о 08:54
Хто такий В'ячеслав Соболєв, чия дитина загинула внаслідок обстрілу...
01.12.2019 о 18:13
У неділю, 1 грудня, в самому центрі Києва невідомі відкрили вогонь по...
Сьогодні о 14:40
Податкові зміни: У ДПС повідомили, скільки ФОПи заплатять державі у...
Сьогодні о 14:14
Іноземцям заборонять купувати українську землю, а перепродаж землі...
Сьогодні о 13:50
Сатиричний журнал «Перець» припиняє друк після майже столітнього...
Сьогодні о 13:20
Проросійські бойовики вимагають обговорити з ними зміни до...
Сьогодні о 13:00
Довіра до інституцій в Україні (інфографіка)
Сьогодні о 12:30
НАТО фіксує незвичайну активність субмарин РФ: одразу 10 навколо...
Сьогодні о 12:01
В Україні буде до +13
Сьогодні о 11:40
Найближчі дві суботи українці відпрацюють за передноворічні вихідні
Сьогодні о 11:20
Новим головою НАЗК обрали Олександра Новікова
Сьогодні о 11:04
Сьогодні водії починають тестувати додаток з електронними...
Сьогодні о 10:48
Пристайко: нове перемир'я на Донбасі можуть оголосити в кінці грудня
Сьогодні о 10:35
«Є два сценарії»: експерт спрогнозував, що буде з цінами на газ для...
Сьогодні о 10:10
Росія висунула «газову» умову Україні та ЄС
Сьогодні о 09:49
Окупанти 7 разів обстріляли українські позиції, двоє поранених
Сьогодні о 09:20
Україна увійшла до топ-40 наймогутніших країн світу
Досьє Романюк Ярослав Михайлович

92353 dd14 mm08 yy2019 2019 август серпень лето літо працівники роботодавці тенденція ринок праці 92353 dd14 mm08 yy2019 2019 fduecn cthgtym ktnj ksnj ghfwsdybrb hj,jnjlfdws ntyltywsz hbyjr ghfws 92353 dd14 mm08 yy2019 2019 август серпень лето лыто працывники роботодавцы тенденцыя ринок працы