Досьє Бірюков Юрій Сергійович

Аваков заявив, що в Україні вводиться жорсткий карантин

Аваков буде наполягати на введення повного карантину в Україні

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Україні планують посилити обмежувальні заходи на період карантину. Про це Аваков написав Facebook.

За його словами, посилення заходів планується в найближчі дні.

Дорогі українці! Події останніх днів кардинально змінили життя всього суспільства і всього світу. Світ змінюється і змушує змінитися кожного з нас, - звернувся міністр до громадян.
Ця та ситуація, яка змінює звичний ритм життя, вибиває з накатаної колії, сіє страх, невпевненість і паніку. І кожен з нас стурбований тим, що ж буде далі і коли це все закінчиться. Страх вбиває розум - я сто раз повторюю цю класичну фразу з фантастичного шедевра Френка Герберта «Дюна». Страх вбиває розум - і тому не варто боятися - потрібно подивитися страху в очі. Тверезим розумом, робити те, що повинен! Потім будемо згадувати цей непростий час і боятися заднім числом. Зараз - думати і робити! Чинити так, як вимагають обставини.
Я твердо вірю, що ми впораємося з цим завданням, якщо дійсно КОЖЕН ІЗ НАС поставиться до цього серйозно. Кожен на своєму місці - від пенсіонера і студента - до міністра і президента. Ми повинні берегти один одного! Ми повинні зменшити ризик зараження однієї людини іншою, наскільки це можливо, - закликав Аваков.

Арсен Аваков також згадав про медиків та якою важливою для них є підтримка оточуючих, населення.

МЕДИКИ! Піклуватися про них зараз - допомогти їм у чому можливо - найперша і головна задача влади і кожного громадянина. Для подолання виниклої надзвичайної ситуації - по суті війни - медики наші головні воїни. Їх потрібно берегти, їм потрібно допомагати - їх потрібно забезпечити всім необхідним. Досвід усіх країн, що борються з коронавірусів показує - сама атакують на стійкість система - медицина.
Другі за важливістю бійці на цій війні (знову ж світовий досвід) - ПОЛІЦЕЙСЬКІ, НАЦГВАРДЕЙЦі, РЯТУВАЛЬНИКИ, ПРИКОРДОННИКИ. На них порядок, роз'яснення, допомога медикам - У ВСІХ СИТУАЦІЯХ - від затримання мародерів - до покупки продуктів пенсіонерам. Я вдячний кожному медику і правоохоронцю. Ви зараз, практично, на передовій. Саме ви боретеся за наші життя! ВИ творите велику СПРАВУ, І Я ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ! За те, що ви вже робите - але більше за те, ЩО ВАМ ЩЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИТРИМАТИ!.

НА ЖАЛЬ - самі великі випробування ще попереду. Концентрація, компетентність і чіткість - ось що від вас зараз вимагає борг. Люди до кінця ще не зрозуміли ситуації .. багато чіпляються за колишні звички і голосно обурюються незручністю .. хизуються непокорою .. тікають від лікарів .. В годину, в якій ми зараз опинилися .. Кожен повинен зробити свою роботу, незалежно від того, що думають про це деякі люди в тих чи інших життєвих ситуаціях, емоціях або які не володіють повнотою інформації ..

У країні вже введені обмежувальні заходи. ВОНИ будуть значно жорсткішими в найближчі дні - це продиктовано необхідністю! Це потрібно робити!
У всьому світі обмеження і криза - всюди, як і у нас немає масок і респіраторів - і в США і в ЄВРОПІ - паніка захопила величезні простори світу. Немає тестів, немає апаратів штучної вентиляції легенів. Провідні економіки світу і кращі системи охорони здоров'я виявилися не готові до атаки вірусу. Це факт. У нас ситуація з цим така ж погана. Це треба чесно говорити. І дива завтра не відбудеться.
Засоби захисту та тести проводяться і закуповуються - в умовах жорстокої конкуренції у всьому світі наші агенти купують засоби захисту та компоненти. Робимо це і в Україні. Всі, хто цим займаються - сконцентровані і навантажені роботою 247.
Потрібен час! Ситуація буде змінюватися, ми будемо насичувати систему всім необхідним - але потрібен час!Потрібно виграти час, що б зараз не піддавалися хвороби якомога більше українців. Кожен день не позамежної напруги нашої перехідної, кульгаючої медичної системи - важливий!!!
І тому - ТОТАЛЬНИЙ ПОВНИЙ КАРАНТИН - моя позиція, про яку хочу просити кожного з Вас і буду наполягати на ньому, згідно з моїми повноваженнями в органах влади. На даний момент в країні повиненні працювати тільки критично необхідні суб'єкти господарювання, незалежно від форм власності!
Підприємства критичної промислової інфраструктури - інші повинні бути закриті і люди повинні бути вдома на карантині. НЕ ЗВІЛЬНЕНІ, НЕ ВІДПРАВЛЕНІ ЗА СВІЙ РАХУНОК - на карантині !!!! - про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли вживаємо! Повинна бути проведена мобілізація ресурсів підприємств, організацій і установ та здійснено переорієнтацію окремих підприємств на виробництво необхідної продукції, такої як медпрепарати, обладнання.
Людям не виходити з дому, крім крайньої необхідності - це повинно стати жорстким правилом в найближчі дні! Заради тисяч і тисяч життів! Уряд, президентський штаб готує такі варіанти для вирішення. Моя позиція зробити це якомога раніше.
Зараз немає жорсткого обмеження на переміщення громадян і штрафів за порушення цього обмеження, як в інших країнах. Але для подолання поширення коронавируса, прошу поставитися відповідально керівників компаній і підприємств, які не є критично важливими і перевести працівників в віддалений режим роботи і режим карантину.
Громадським транспортом, зараз повинні користуватися медики, військові, правоохоронці, аптекарі, рятувальники, продавці продуктових магазинів і співробітники комунальних служб і систем життєзабезпечення. Решта - не виходити з дому. !! Прошу вас! Подивіться що відбувається в світі - давайте захистимо себе максимально.
Відповідальність за поширення вірусу лежить на кожному з нас. Самоізоляція дасть можливість сповільнити його поширення на місяці і таким чином дозволить виграти час і знизити навантаження на наші медустанови і їх працівників!
Зараз весь світ на паузі. Всі хочуть дочекатися того моменту, коли буде розроблено ліки і вакцина! НАМ також - перш за все - потрібно це час, для того, щоб ми могли найкращим чином подбати про тих, хто вже постраждав від цього вірусу.
Не потрібно впадати в паніку, але також ні на хвилину не допускати думки, що від вас нічого не залежить. Кожен на рахунку.
Усі нові заходи обмежень - це перелік вимушених ефективних державних заходів і соціально відповідальної поведінки громадян, які дозволять подолати коронавірусну загрозу в нашій країні.
У ці непрості часи я бажаю бути всім нам сильними і мудрими людьми. Давайте згадаємо, що таке любов і турбота до оточуючих, близьких і рідних людей. Лише спільними діями ми можемо захистити і підтримати один одного. БЕРЕГИТЕ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! Залишаємося оптимістами! Україна - прекрасна!

Також в одному з коментарів він сказав, що з неділі в Києві зупиняється весь громадський транспорт.

Коментар Авакова

 

Читайте також: Київ повністю зупиняє рух громадського транспорту через карантин: названа дата
07.04.2020 о 11:39
В ЗСУ перший померлий від коронавірусу
02.04.2020 о 20:50
Служба безпеки України задокументувала протиправну діяльність...
02.04.2020 о 10:03
В Україні зафіксовано 804 випадки коронавірусної хвороби COVID-19
30.03.2020 о 10:03
Уряд посилює карантинні заходи через коронавірус
27.03.2020 о 10:21
У Тернопільській області в 11 медиків виявили коронавірус
27.03.2020 о 09:16
Пандемія нового коронавірусу прискорюється, - ВООЗ
26.03.2020 о 14:27
Засідання Ради може відбутись на вулиці та в захисних костюмах
26.03.2020 о 11:55
Ще можна локалізувати коронавірус жорсткими мірами, інакше...
25.03.2020 о 15:39
Україна припинить будь-які пасажирські перевезення через кордони
25.03.2020 о 14:34
Колишній міністр закордонних справ Леонід Кожара затриманий за...
24.03.2020 о 12:40
У Чернівецькій області 13 нових випадків коронавірусу, загалом уже 38
24.03.2020 о 10:05
В Україні зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби COVID-19
23.03.2020 о 14:32
Сьогодні міністр охорони здоров'я Ємець заявить про відставку, –...
23.03.2020 о 14:18
Богдан і весь бомонд відпочивали в Куршевелі водночас з Шаховим
21.03.2020 о 19:50
Евакуйований з польського Перемишля українець не збирається на...
Сьогодні о 15:49
Венедіктова завела справу проти Порошенка
Сьогодні о 15:34
У Чернівцях померла 66-річна пацієнтка із підозрою на COVID-19
Сьогодні о 15:02
Як довго коронавірус живе на медичних масках, банкнотах та одязі –...
Сьогодні о 14:21
«Антиколомойський закон» показав, кому насправді служать «слуги...
Сьогодні о 14:00
Полковника ЗСУ Без'язикова засудили до 13 років позбавлення волі за...
Сьогодні о 13:47
Чергове засідання Уряду. Прямий ефір
Сьогодні о 13:24
Результати брифінгу МОЗ за 8 квітня
Сьогодні о 13:20
Посадовця фіскальної служби спіймали на хабарі в 50 тисяч доларів США
Сьогодні о 13:00
Кабмін погіршив економічний прогноз 2020 (інфографіка)
Сьогодні о 12:37
У Києві вже 294 випадки коронавірусу, за добу захворіли троє медиків -...
Сьогодні о 12:11
Епіфаній розповів, як святкуватимуть Великдень на карантині
Сьогодні о 11:40
СБУ не відкриватиме кримінальне провадження щодо згоди Єрмака на...
Сьогодні о 11:40
У Чорнобильській зоні виникла ще одна пожежа
Сьогодні о 11:09
Якщо вам відмовили у проведенні тестування на COVID-19, повідомляйте про...
Сьогодні о 11:00
Дніпро закриває в'їзд транспорту з інших регіонів
Досьє Чернушенко Антон Васильович

98172 dd21 mm03 yy2020 2020 март березень весна Україна Аваков Arsen Avakov, Арсен Аваков карантин коронавірус 98172 dd21 mm03 yy2020 2020 vfhn ,thtptym dtcyf Erhf]yf Fdfrjd Arsen Avakov? Fhcty Fdfrjd rfhfynby rjhjyfdshec 98172 dd21 mm03 yy2020 2020 ьарт березень весна Украъна Аваков Arsen Avakov, Арсен Аваков карантин коронавырус