Михайленко Владислав Олегович

Депутат Київської міської ради VII, VIII скликання. Юрист, співзасновник ГО «Правозахисник Оболоні».

Місце народження, освіта

Народився 21 вересня 1985 року у Києві. Зростав у звичайній родині, більшу частину дитинства його вихованням займалася самотня мати та бабуся. 

У 2007 році закінчив юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана на за спеціальністю «Правознавство».

Кар’єра

Після закінчення університету розпочав юридичну практику. Також надавав безкоштовні юридичні консультації, які за словами Владислава Михайленка, дали йому можливість набути досвіду допомоги людям з правових питань в усіх сферах громадського життя. 

Працював у  ТОВ «Юридична Агенція «Шевчук та Партнери».

З червня 2014 року - депутат Київради VII скликання. Депутат фракції «УДАР-Солідарність». Член постiйної комiсiї з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Владислав Михайленко є учасником і активістом низки громадських та правозахисних організацій та ініціатив. Голова громадської організації «Громадянська влада».

З 2015 року - депутат Київради VIII скликання. Депутатська фракція «Солідарність». Член Постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування

Деклараціяпро доходи

Згідно з декларацією, за 2014 рік загальна сума сукупного доходу Михайленка склала 37 667 грн, більша частина якого - це дохід його матері.Також у декларації зазначені квартира площею 70 кв. та автомобіль Mazda 3, 1 598 куб. см, 2009 року випуску.

Родина

Політик одружений. Дружина - Ірина.

Посилання на особисту сторінку у соціальній мережі Facebook www.facebook.com/vlad.mykhailenko.1?fref=ts.

31 травня 2016, 16:50 |  ДОСЬЄ