Досьє
15 серпня 2015
Ігнатов Андрій Петрович
Ігнатов Андрій Петрович

Колишній заступник Міністра доходів і зборів України (2013-2014 рр.), екс-заступник голови Державної податкової служби України.

Місце народження, освіта

 Народився 6 листопада 1974 року в місті Інта Республіки Комі (Російська РФСР).

У 1996 році закінчив Донецький державний університет за спеціальністю «Фінанси і кредит».

Кар'єра

У 1996-1997 рр. працював головним державним податковим ревізором-інспектором оперативно-ревізійного відділу управління податкових розслідувань, відділу дослідчих перевірок управління податкової поліції Державної податкової адміністрації у м. Донецьк.

У 1997-2001 роках працював на керівних посадах в комерційних організаціях.

З вересня 2001 по серпень 2006 року - начальник управління аналізу та господарської діяльності, заступник генерального директора з економіки, в.о. генерального директора корпорації «Міжрегіональний промисловий союз» (м. Донецьк), що за даними ЗМІ, знаходиться під контролем народного депутата від «Партії регіонів» Антона Пригодського.

З грудня 2006 по січень 2010 року був заступником голови правління комерційного підприємства, заступником генерального директора з економічних і фінансових питань ТДВ «Шахта Білозерська» (м. Білозерське Донецької області).

З січня 2010 по серпень 2011 року  обіймав керівні посади в комерційних організаціях.

У серпні-листопаді 2011 року входив до складу наглядової ради ВАТ «Центренерго», був головним спеціалістом департаменту генерації НАК «Енергетична компанія України» (м.Київ).

З грудня 2011 року указом Президента В.Ф. Януковича був призначений на пост заступника голови Державної податкової служби України (Олександра Клименка).

З квітня 2013 року - заступник Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка.

У березні 2014 року Андрій Ігнатов був звільнений з посади заступник Міністра доходів і зборів України.

29 серпня 2014 року Служба безпеки України оголосила Ігнатова в розшук.

24 липня 2015 Печерський районний суд дав дозвіл на початок кримінального провадження щодо Андрія Ігнатова.

3 серпня 2015 року на сайті Генеральної прокуратури України було оприлюднено зміст повістки про виклик підозрюваного Ігнатов Андрій Петрович до старшого слідчого генпрокуратури.

Компромат

 Андрій Ігнатов підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу. Як зазначалось у ЗМІ, екс-чиновник зник з поля зору українських правоохоронців 15 липня 2014 року на території Криму. Відносно нього судом було видано дозвіл на затримання з метою приводу в суд  для обрання запобіжного заходу.