Досьє
11 листопада 2015
Кошелєва Альона Володимирівна
Кошелєва Альона Володимирівна

Народний депутат України VIII скликання, член Радикальної партії Олега Ляшка.

Місце народження та освіта

Народилася 14 липня 1990 року. Харків'янка. Батько - директор Харківського лікеро-горілчаного заводу, засновником якого є ТОВ «ОЛІМП», мати керувала збором акцизу з горілки в Харківській області.

Після школи навчалась у Харківському національному університеті радіоелектроніки, який закінчила у 2012 році, здобула вищу освіту за спеціальністю "економічна кібернетика".

У 2013 році закінчила Харківський національний технічний університет будівництва та архітектури, спеціальність архітектура.

Кар'єра

З 2012 по 2013 рік працювала адміністратором ресторану «Ciro's Pomodoro».

З 2014 року - народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка. Голова підкомітету з питань державної економічної політики, регулювання державних закупівель, державної політики у сфері побутових відходів та металобрухту Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

Компромат

За інформацією ЗМІ, Альона Володимирівна є «найзагадковішим» депутатом. Згідно з офіційнійною біографією вона є безробітною, проте, з’явившись на першому засідання Верховної Ради з охоронцями в дорогій шубі та з золотим IPhone, вразила своїм гардеробом у кілька тисяч доларів. На  журналістів про державний устрій країни дати відповідь не змогла.

Волонтерська діяльність нинішнього депутата також викликає багато запитань. Як повідомлялось у ЗМІ, волонтери про неї раніше не чули і її не бачили. Фотографії, які підтверджують її участь у волонтерстві, почали з'являтися в мережі тільки під час передвиборної кампанії.