Світ
1 червня 2020
Аеропорт «Київ» відновлює рейси до ЄС
Рейси з міжнародного аеропорту "Київ" відновлюються уже з 16 червня.
news-image

Рейси з міжнародного аеропорту "Київ" відновлюються уже з 16 червня.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці аеропорту.

Про свою готовність відновити міжнародні рейси з 16 червня з аеропорту "Київ" повідомили авіакомпанії Belavia, LOT, WizzAir, рейс до Запоріжжя готова виконувати авіакомпанія Мотор Січ.

Напрямки за якими відновиться авіасполучення вже з 16 червня: Belavia - Мінськ, LOT - Варшава, WizzAir - Біллунд (Данія), Афіни (Греція), Берлін (Німеччина), Вільнюс (Литва), Нюрнберг (Німеччина), Ларнака (Кіпр), Відень (Австрія) , Бремен (Німеччина), Рига (Латвія), Лісабон (Португалія), Ганновер (Німеччина), Гданськ (Польща).

Йдеться про заяву аеропорту, офіційного підтвердження від авіаліній наразі не було.

Нагадаємо, Чорнобильську зону відчуження відкрили для туристів. На період адаптивного карантину діятимуть обмеження на відвідування певних об'єктів.

Як ми писали, експерт розповів про нові правила турпоїздок. Тепер при здійсненні поїздок необхідно дотримуватися санітарних норм і протоколів, які рекомендувала всім країнам Всесвітня організація охорони здоров'я.

Також стало відомо, коли Туреччина почне приймати українських туристів. Формат обслуговування гостей зміниться - повністю відкритого фуршету не буде. Однак про обмеження доступу до їжі не йдеться.

Читайте також:Аеропорт Львова відновлює роботу