Світ
3 червня 2020
Влада Чорногорії офіційно оголосила про закінчення епідемії коронавірусу в країні
Загалом в країні захворіли 324 людини, померли дев’ятеро, вилікували 315 пацієнтів.
news-image

Чорногорія вже відкрила свої кордони для громадян дев'яти країн. України у цьому переліку поки що немає. 

Чорногорія стала першою країною в Європі, яка подолала коронавірус: не залишилося жодного хворого. Про це уряд країни повідомив у Тwitter, пише ТСН.

Кінець епідемії COVID-19 оголошується в Чорногорії! Це результат багатомісячних зусиль всієї системи та наших громадян. Дякую за довіру!", - йдеться у повідомленні.

Нових інфікованих у Чорногорії не реєструють протягом трьох тижнів, повідомляють в Інституті громадського здоровʼя в Подґориці. Перший випадок виявили 17 березня.

Загалом в країні захворіли 324 людини, померли дев’ятеро, вилікували 315 пацієнтів. 

Нагадаємо, в ЄС фіксують сплеск шахрайств із продажу захисних засобів від коронавірусу. Агентство ЄС по боротьбі з шахрайством (OLAF) зафіксувало сплеск шахрайських дій в інтернет-магазинах з продажу захисних медичних засобів під час пандемії коронавірусу.

Як ми писали, епідемія в Італії: нових хворих – найменше з кінця лютого. За останні 24 години в країні виявили 178 нових хворих на коронавірус, порівняно з 355 вчора. Це найменший показник з 26 лютого.

А ось уряд Австрії платитиме митцям по 1000 євро на місяць в період кризи.  Самозайняті митці в Австрії матимуть право на щомісячну виплату в розмірі 1000 євро в умовах поточної кризи.

До речі, Японія буде платити туристам за відвідування країни. Такі субсидії допоможуть мандрівникам покрити до половини добових витрат.

Читайте також:Ще рано ходити без масок і зустрічатися компаніями, - лікар, у якої вдруге діагностували Covid-19