Київ
10 червня 2020
У двох дитсадках Києва - спалах коронавірусу, ще один закрили на карантин
Сьогодні в столиці відкрилися 500 садочків. Їх наразі відвідують понад 19,5 тисяч дітей.
news-image

У Солом’янському районі Києва на карантин закрили один з дитсадків. А через спалах коронавірусу у столиці не будуть відкривати два дитсадки в Шевченківському районі.

Про це стало відомо під час брифінгу мера столиці.

У садочку №668 в Солом’янському районі виявили помічницю вихователя - няню однієї з груп садочка, що контактувала з хворим на коронавірус. Тест у працівниці садка негативний, але її відправили на самоізоляцію. Іншим співробітникам садочка та дітям, за згодою батьків, теж зробили тести на коронавірус. Садок місто закрило на карантин", - сказав Кличко.

Мер Києва також повідомив, що ще два дитсадки у Шевченківському районі столиці не відкриються.

У результаті перевірки персоналу в одному із садочків виявили 14 інфікованих працівників, у другому – одного. Ці садки не працювали і поки працювати не будуть", - наголосив він.

Сьогодні в столиці відкрилися 500 садочків. Їх наразі відвідують понад 19,5 тисяч дітей. До карантину до садків ходили щодня в середньому 55 тисяч вихованців.

Як ми писали, столиця поки не може перейти до наступних етапів послаблення обмежень. Показник кількості хворих на 100 тисяч мешканців за останніх 5 днів становить понад 15 людей.

Нагадаємо, в Україні підтвердили 28 381 випадок COVID-19, за добу - 525 нових. Загалом проведено 445 940 тестувань методом ПЛР.

Раніше ми повідомляли, що карантин врятував у Європі понад 3 мільйони життів.

Читайте також:Легковажне ставлення до рекомендацій МОЗ призвело до росту рівня захворюваності на COVID-19