Уряд очікує зростання української економіки з 3-го кварталу
Уряд не передбачає глобального обвалу економіки.
news-image

В уряді очікують зростання економіки України з 3-го кварталу 2020 року. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час звіту про 100 днів уряду. 

Ми маємо макропрогнози економіки України від Мінекономіки, МВФ, Світового банку. Всі ці макропрогнози збігаються, ми очікуємо з 3-го кварталу зростання економіки України. Природно, що другий квартал провалений через карантин", - зазначив прем'єр-міністр.

За його словами, уряд також не передбачає глобального обвалу економіки.

Ми впевнено дивимося в реалізацію економічних та бюджетних заходів у цьому році. Ми не бачимо критичних загроз, які могли б виникнути найближчими місяцями. Економіка стабільна, ситуація складна, але несподіванок, які обвалять і призведуть до глобальної катастрофи немає", - резюмує Шмигаль.

Нагадаємо, кабмін підписав меморандум з виробниками «зеленої» енергетики: вони погодились зменшити тарифи. Українська влада бере зобов’язання визначити і затвердити річні квоти підтримки «зеленої» енергетики та забезпечує проведення аукціонів з розподілу таких квот.

Як ми писали, Рада директорів МВФ схвалила програму Stand-by для України загальним обсягом 5 млрд доларів. Кошти будуть спрямовані до державного бюджету для підтримки економіки та допомоги людям.

Також стало відомо, що на економіку чекає найбільше падіння з часів Другої світової війни. Світовий банк прогнозує падіння світової економіки на 5,2% у 2020 році у зв'язку з пандемією COVID-19.

Читайте також:ЄС виділив Україні 500 мільйонів євро в рамках четвертого макрофіну