В Україні запустять три заводи з переробки відходів тваринництва
Компанія вивчала багато галузей, але Feednova — це унікальний проект.
news-image

Група компаній «Ефективні інвестиції» за 5−6 років планує побудувати в Україні три заводи з переробки відходів тваринництва повного циклу з двома чергами в кожному.

Про це пише Аgravery.

Група компаній „Ефективні інвестиції“ спільно з нідерландськими партнерами запустила проект будівництва першого в Україні заводу з виробництва високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів Feednova у м. Буськ, що на Львівщині. Завод забезпечить до 100 робочих місць і зможе переробляти більше 220 тонн сировини, видаючи 90 тонн готової продукції на добу», — йдеться в повідомленні.

Ліскі розповідає, що компанія вивчала багато галузей, але Feednova — це унікальний проект. Це виробництво високопротеїнової продукції, попит на яку в світі, за прогнозами, зростатиме на 4% щорічно.

За оцінками компанії Україні потрібно ще як мінімум два такі заводи з переробки відходів тваринництва повного циклу. Щоб можна було говорити про наявність у країні якоїсь індустрії.

Коли восени ми будемо виходити на фінішну пряму в будівництві першої черги заводу, то почнемо отримувати дозвільні документи на будівництво другої. За 5−6 років ми плануємо побудувати три заводи повного циклу з двома чергами в кожному. При цьому ми вже ведемо роботу з аграріями. Важливо донести до них, що ми пропонуємо цивілізоване рішення і при цьому створюємо додану вартість», — пояснює Ігор Ліскі.

Нагадаємо, Укрпошта планує пустити свій головний офіс на Хрещатику з молотка

Також повідомляли, що “Антонов” повністю завершив роботу із заміщення російських комплектуючих.

До речі, космічне агентство NASA перенесло запуск свого марсохода. Запуску марсохода Perseverance був перенесений через несправність з краном.

Читайте також:Перший підприємець в Україні отримав рефінансування кредиту під 0%