Укравтодор створив 7,7 тисячі нових робочих місць
Загальна кількість залучених громадян до дорожнього будівництва з початку 2020 року складає 18729 осіб.
news-image

У рамках проєкту "Дороги та робота" працевлаштовано 7 729 дорожників. Такі дані було подано на 12 червня, повідомляє пресслужба Укравтодору.

На сайті проєкту актуальними залишаються 1 415 вакансій у галузі дорожнього будівництва. Серед них — інженерні спеціальності, геодезисти, машиністи, виконроби, водії тощо.

Загальна кількість залучених громадян до дорожнього будівництва з початку 2020 року складає 18729 осіб. Зазначається, що не зважаючи на те, що будівельний сезон розпочався ще в березні, темпи працевлаштування не спадають.

Ми запустили проєкт "Дороги та робота" – до нього приєдналося 15 компаній. Є дорожня галузь, яку ми безпосередньо залучаємо – на піку сезону це 38 000 людей і є суміжні галузі (кар'єри, логістичні компанії і т.д) – там приблизно 110 000, як ми розраховуємо. Ми можемо точно рахувати вакансії компаній, які приєдналися до проєкту. Таким чином за невеликий проміжок часу (менше 2 місяців) ці 15 дорожніх компаній, які беруть участь у проєкті – працевлаштували за цей період 7 500 людей. В цих розрахунках, до речі, ми взагалі не враховували ті компанії і тих людей, які працюють на місцевих дорогах – тому що вони не зовсім у нашій зоні відповідальності" – коментує голову "Укравтодору" Олександр Кубраков.

Як ми писали, "карантинні" обмеження для бізнесу призвели до того, що у квітні 2020 року середня зарплата по економіці України знизилася із 11446 грн до 10430 грн (зменшилася на 8,9%). Найбільше падіння середніх зарплат помічено у сфері послуг, яка в першу чергу відчула наслідки карантину.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо. Президент Фінляндської Республіки подякував українській стороні за ефективну взаємодію в питанні забезпечення участі громадян України у сезонних аграрних роботах у Фінляндії. Володимир Зеленський наголосив на важливості безумовного гарантування безпеки українців при виїзді на роботу у Фінляндію.

Також ми повідомляли, що в Італії коаліція має намір легалізувати сотні тисяч нелегальних мігрантів на тлі пандемії коронавірусу, однак в останній момент популістський "Рух п'яти зірок" заблокував досягнуту угоду

Читайте також:Ідеї, які можуть не дати вам сьогодні заснути — Ніл Деграсс Тайсон Вперше українською