Одеський припортовий завод експортував рекордну кількість продукції
Завдяки створенню конкуренції на тендерах підприємству вдалося заощадити 5,4 млн грн.
news-image

Держпідприємство “Одеський припортовий завод” уперше за останні 5 років відвантажило на експорт рекордну кількість хімічної продукції, зокрема, аміаку: в травні 2020 року – 273 тис. тонн, з початку року – 1 млн. 213 тис. тонн.

Про це повідомляє пресслужба ОПЗ.

Також в червні 2020 року на зовнішній ринок відвантажено 99,3 тис. тонн, з початку року – 402,4 тис. тонн.  За останні декілька років – це найбільший обсяг перевалки продукції.

Завдяки створенню конкуренції на тендерах підприємству вдалося заощадити 5,4 млн грн.

Також “ОПЗ” продовжує працювати за договором на переробку давальницької сировини з “Агро Газ Трейдінг”. У зв’язку з обмеженнями, які діяли в Україні з введенням карантину, у березні 2020 року керівництву підприємства не вдалося провести новий відбір постачальника давальницької сировини. Єдиним можливим варіантом забезпечення безперебійної роботи стало продовження діючого договору з “Агро Газ Трейдінг”.

Як зазначає керівник підприємства Микола Синиця, шляхом переговорів вдалося збільшити тарифи на переробку давальницької сировини, а саме: виробництва аміаку – на 2 дол. США за 1 тонну та виробництва карбаміду – на 3 дол. США за 1 тонну. Економічний ефект від введення нових тарифів за квітень-травень 2020 року для “ОПЗ” склав 500 тис. дол..

Наразі “ОПЗ” готується до проведення нового відбору постачальника давальницької сировини. 

В липні 2019-го Одеський припортовий завод отримав нових членів наглядової ради.

На початку серпня Одеський припортовий завод, який простоював з квітня 2018 року, почав запуск виробництва аміаку і карбаміду.

Одеський припортовий завод випускає хімічну продукцію і займається перевалкою аміаку на морський транспорт.

Нагадаємо, Харківський аеропорт відновив прийом регулярних рейсів.  Першим прибув рейс B2 835 "Белавіа" на літаку Embraer 175 з Мінська. Через кілька годин він відправився назад.

До речі, у Мінфіні вважають, що у червні зупинилося падіння економіки. Нині немає передумов очікувати більшого падіння економіки, ніж прогнозувалося урядом.

Також стало відомо, що уряд очікує зростання української економіки з 3-го кварталу. Уряд не передбачає глобального обвалу економіки.

Читайте також:В ЄС зафіксували рекордний спад промвиробництва за останні 25 років