Суспільство
20 червня 2020
На Закарпатті в опорних лікарнях уже бракує місць для хворих із COVID-19
Одужання йде важко, близько трьох тижнів триває лікування в стаціонарі
news-image
Погіршення епідситуації на Закарпатті призвело до різкого збільшення кількості госпіталізованих хворих, в лікарнях першої хвилі реанімаційні відділення переповнені.

Про це на брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив Михайло Поляк, головний лікар Закарпатської інфекційної лікарні, пише «Є!», з посиланням на ukrinform.ua.

Погіршення епідситуації на Закарпатті призвело до різкого збільшення госпіталізованих хворих, в лікарнях першої хвилі реанімаційні відділення переповнені. За останні два тижні кількість хворих на коронавірус зросла у рази, ми скоро дійдемо до того, що не будемо мати місця для госпіталізації, - сказав Поляк.

Він пояснив, наразі в лікарнях першої хвилі мало приймають хворих, адже процес одужання йде важко, близько трьох тижнів триває лікування в стаціонарі.

На сьогодні, 20 червня, на ранок у лікарнях першої хвилі є 179 хворих. Учора виписано лише 11. Не виписуємо — отже, не маємо куди класти нових, - сказав Поляк.

Він також зазначив, що з 19 червня хворих на COVID-19 госпіталізують в районні лікарні.

Але в деяких районах — Хустському, Свалявському, Іршавському, вони також переповнені. На сьогодні є понад 30 хворих в кожній, - сказав він.

Як ми писали раніше, учені з Австралії і Франції проаналізували склад порід декількох островів в південній частині Індійського океану і з'ясували, що там зароджується новий материк

Читайте також: Єгипет з 1 липня прийме туристів з України: відкриті продажі турів