Політика
25 червня 2020
Уряд виділив понад 750 млн грн західним областям на подолання наслідків стихії
Уряд підтримав пропозицію, озвучену міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком.
news-image
Кабінет міністрів виділив 754 мільйони гривень з резервного фонду західним областям України, які постраждали від повеней.

Так, на позачерговому засіданні уряду гроші погодили скерувати на допомогу населенню Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Львівської областей.

Уряд підтримав пропозицію, озвучену міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком.

Гроші виділили:

Івано-Франківській області — 480 млн грн;

Чернівецькій — 30 млн грн;

Закарпатській — 30 млн грн;

Львівській — 10 млн грн.

На роботи в цих областях для Держводагентства передбачили 92 млн грн, Держлісагентства — 30 млн грн.

Окрім цього міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував виділити 82 млн грн для МВС: 41 млн грн для Державної служби з надзвичайних ситуацій, 22 млн — для Нацгвардії, 19 млн — для Нацполіції. За ці гроші роботи проводитимуть у 5 областях: Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській та Закарпатській.

Кабінет міністрів такі пропозиції підтримав.

Нагадаємо, через негоду підтоплені тисячі будинків, пошкоджені або зруйновані автодороги та мости. Рятувальники евакуювали сотні місцевих жителів.

Станом на ранок 25 червня рятувальники продовжують ліквідувати наслідки негоди у п'яти областях Західної України.

Метеорологи повідомили, що з 24 червня дощі на заході будуть поступово зменшуватись, але рівень води у річках відразу не спаде.

Також повідомляли, що повінь зруйнувала колію між Івано-Франківськом і Закарпаттям, потяги не курсують.

Читайте також:Негода на Одещині: вода зруйнувала дороги й затопила будинки – відео