Політика
4 липня 2020
В Києві проходить акція «200 днів брехні»
Кореспондент інфопростору «Є!» перебуває на місці подій.
news-image
Зараз, о 12.00, в Києві в парку імені Тараса Шевченка проходить акція "200 днів брехні".  Організаторами акції
Рух Ветеранів України, Free Dr Kuzmenko, Free Riff та Основа Майбутнього
Кореспондент інфопростору «Є!» перебуває на місці подій.

 
200 днів брехні. 200 днів неволі Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь. 200 днів як убивць Павла Шеремета не знайшли, а призначили.
 
Владі будуть задані такі питання:
 
Чому не шукають справжніх вбивць?

Чому за ґратами непричетні люди?

Чому не помічають безліч доказів невинуватості Андрія, Юлі, Яни і відверті факти брехні правоохоронців?
 

Люди підходять і їх стає все більше.
 
Активісти кажуть, що прийшли сюди тому що протестують проти поліцейського свавілля та вимагають своди незаконно затриманим.
 
Вони вважають, що правосуддя в нашій країні затоптане. 

 
Одна з активісток повідомляє, що раніше жила на вулиці де вбили Шеремета і через годину після інциденту бачила, як знищують докази підриву (змиваючи дорогу водою).
 

 Щойно колона вирушила до Міністерства МВС України, адже більшість людей вважає, що все, що відбувається з розслідуваннями - через вину Арсена Авакова. Там вимагатимуть його відставки.

Підійшовши до міністерства люди викрикують гасло: "Шукайте справжніх вбивць!". І наголошують, що Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь знаходяться під слідством незаконно.

Біля МВС дуже багато поліції зібралося. На асфальті перед міністерством активісти з допомогою газових балончиків створили напис: "Досить брехні!". Також запалили фаєри.

До слова запросили адвокатів, що захищають політв'язнів і вони розповіли деталі обвинівачень і абсурдність сфабрикованих доказів. Адвокати пояснюють, що жодних доказів вини Андрія, Юлії та яни немає.

Далі знову сформували колону та рушили до Офісу Президента України.

Щоб зайти на територію, людям потрібно було пройти перевірку. Перевіряли наявність балочкиків газових, колючо-ріжучих предметів. На самій території знаходиться велика кількість поліції.

 Мітингувальники викрикують: "Свободу політв'язням!".

Мітингувальники підкреслили, що вони хочуть не просто свободу партіотам, а вимагають "закон" і переконані у невинуватості вищезазначених людей.

На завершення маршу активісти попросили пресу сфотографувати мітингувальників на фоні плакатів, фаєрів, щоб теперішня влада побачила, що справа Шеремета розвалюється та тримається виключно на брехні.

Як ми писали раніше, у Нідерландах на «кіно» російської пропаганди про МН17 ніхто не прийшов

Читайте також: Четвертий день проходить Всеукраїнська безстрокова акція протесту шахтарів під ОП