Суспільство
10 липня 2020
Степанов розповів, як планують організувати навчання з 1 вересня та коли визначаться остаточно
Дистанційний освітній процес має залишатися можливістю навчатися під час пандемії, але не замінити традиційне.
news-image

Наразі Міністерство охорони здоров'я визначає за яких умов діти можуть навчатися у звичайному режимі, а коли –  у дистанційному. Також розглядається варіант змішаного навчання. 

Про це розповів очільник МОЗ Максим Степанов виданню УП Життя. 

Ми хочемо, щоб наші діти повернулися до звичайного режиму навчання. Особливо 1 вересня, коли діти йдуть в перші класи. Але COVID-19 вносить свої корективи, тому зараз в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми і правила, в який спосіб наші діти будуть навчатися. За яких умов вони можуть навчатися у звичайному режимі, а за яких – в дистанційному, та як ми можемо поєднати ці два способи", – пояснив міністр Степанов.Алгоритми дій МОЗ розробляє у співпраці з МІністерством освіти та науки.

Степанов обіцяє, що остаточні рішення будуть прийняті не пізніше ніж через десять днів. 

Разом з Міністерством освіти та науки ми розробляємо відповідні правила та алгоритми. Протягом тижня, максимум десяти днів ми все пропишемо і повідомимо, в який спосіб за яких умов та як будуть навчатися наші діти в наступному навчальному році", – повідомив міністр.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що діти зможуть повернутися у школи за умов помірного розвитку епідемії та з дотриманням заходів безпеки.

Він наголосив, що дистанційний освітній процес має залишатися можливістю навчатися під час пандемії, але не замінити традиційне.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, з 1 вересня діти можуть піти в школу, але навчальний процес все одно буде змінено.

Як ми писали, у Міносвіти працюють над змішаною формою навчання з 1 вересня. За словами Шкарлета, за три місяці «випробувального терміну» він працюватиме над тим, щоб діти пішли до школи.

Нагадаємо, не втрачає резонансу звістка про те, що восени на школярів чекає навчання у дистанційному режимі. Саме про це нещодавно заявили в РНБО. Чи буде новий навчальний рік дистанційним, як для школярів, так і для студентів.

До речі, як заявили у РНБО, українським школам треба готуватись до дистанційного навчання з 1 вересня. Проте остаточно ще не вирішено, як будуть навчатися школярі восени.