Суспільство
13 липня 2020
У Львові вперше очистили парк за допомогою мобільного додатку
Учасники акції віднайшли, позначили на карті та згодом прибрали 24 локації. Загалом в акції взяли участь близько 150 учасників.
news-image

У Львові вперше прибирання лісопарку відбулось з допомогою унікального та безкоштовного додатку EcoHike.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Учасники акції віднайшли, позначили на карті та згодом прибрали 24 локації. Загалом в акції взяли участь близько 150 учасників.

Новий функціонал, який з’явився в оновленій версії додатку EcoHike, відкриває нові можливості для користувачів. Це дає змогу свідомим громадянам об’єднуватись та прибирати забруднені території більш ефективно. Зокрема у додатку вже з’явилися партнерські заходи з прибирання сміття, долучитися до яких може будь-хто охочий. Трохи згодом можливість створювати власні заходи з’явиться і у решти користувачів. Крім того, будь-якими мітками та заходами в EcoHike користувачі можуть ділитися у соціальних мережах, залучаючи до прибирання та свідомого ставлення до довкілля ще більше громадян», — коментує Юрій Голованов, консультант компанії GlobalLogic, лідер проекту EcoHike.

Під час прибирання використовували матеріали від Biosphere Corporation — пакети для сміття, які виготовлені із переробленого матеріалу, вологі антибактеріальні серветки та рукавички. У корпорації впевнені в тому, що сміття — це ресурс, тому вже більше 10-ти років «Біосфера» використовує рециклінгову сировину при виробництві пакетів для сміття — робить пакети для сміття зі сміття.

EcoHike — це створена львівськими інженерами GlobalLogic платформа, що вже об’єднує тисячі небайдужих українців та допомагає зробити наше довкілля чистішим. З допомогою додатку EcoHike під Apple iOS та Google Android користувачі можуть відмічати на мапі засмічення, які вони не можуть прибрати самотужки, або ж шукати та допомагати очистити мітки, створені іншими користувачами.

Нагадаємо, в Україні представили нову машину для прибирання вулиць. Машина має дизельний двигун 4HK1-Е5NС потужністю 155 к.с., що відповідає екологічним нормам Євро-5.

Окрім того, в Україні запустять три заводи з переробки відходів тваринництва. Компанія вивчала багато галузей, але Feednova — це унікальний проект.

До речі, на Львівщині відкрили п’ять сімейних молочних ферм. Одним із основних перспективних завдань Львівської аграрної дорадчої служби є будівництво кооперативного молокопереробного заводу у Львівській області: уряд Канади фінансує проект на 1 млн дол.

Також стало відомо, що Україна потрапила до тридцятки технологічних країн. Згідно з дослідженням Startup Ecosystem Rankings 2020, Україна ввійшла у ТОП-30 технологічних країн світу.

Читайте також:Дніпровський завод розробив пакети з кукурудзяного крохмалю, які розкладаються за 90 днів