Інфографіка
15 липня 2020
Заробітна плата очільників ОДА в червні 2020 року (інфографіка)
Які зарплати в червні були в очільників обласних адміністрацій.
news-image

Команда інфопростору «Є!» проаналізувала які зарплати в червні були в очільників обласних адміністрацій.

Як бачимо, більшість голів обласних адміністрацій заробили в минулому місяці 47 тисяч 230 гривень. Зазначимо, що на час карантину в Україні зарплати чиновників обмежені 10 мінімальними. Однак у цю суму не входять відпускні, лікарняні та матеріальна допомога.

Найвища зарплата в червні була в голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка – 70 тисяч 745 гривень. Йому виплатили допомогу з тимчасової непрацездатності в травні – 23,5 тисячі. Також більше за інших заробив вже звільнений з поста голови Вінницької ОДА Владислав Скальський – 58 тисяч 547 гривень.

Василь Володін, якого в середині червня президент призначив керівником Київської обладміністрації, заробив трохи більше 33 тисяч гривень. Також на початку червня на посаду голови Запорізької ОДА був призначений Віталій Боговін, йому нарахували 28,3 тисяч гривень.

Менше за всіх в минулому місяці заробив голова Вінницької обласної адміністрації Сергій Борзов – 14,2 тисячі гривень. Він обійняв свою посаду тільки 20 червня.

Зазначимо, Зеленський просить нардепів зняти обмеження на зарплати чиновникам.

Раніше повідомляли, що у Коропці звільнилися всі працівники лікарні. Директор просить небайдужих зібрати гроші їм на зарплати.

Також радимо почитати про середній розмір заробітної плати в регіонах України (інфографіка).

Читайте також:Уряд запланував три етапи підвищення мінімальної зарплати на 2021 рік