Світ
15 липня 2020
Яхти почнуть використовувати космічні технології для систем очищення повітря
Система очищення повітря для італійських яхт використовуються на космічних кораблях
news-image

На нових яхтах італійської верфі Azimut буде встановлена система вентиляції та очищення повітря, розроблена за технологіями NASA. Про це повідомляє портал Sail World, пише «Є!».

Йдеться про систему, що використовується під час космічних польотів, яка постійно оновлює повітря на борту і підтримує його очищення з допомогою високоефективного і безпечного процесу дезінфекції. Вона працює на каналах кондиціонування повітря, поверхнях і різних технічних елементах, таких як фанкойли тощо.

Так звана MMVS (морська механічна вентиляційна система) була розроблена італійською компанією BCool Engineering, що спеціалізується на тепловому комфорті і енергії на борту, і заснована на запатентованій технології NASA.

Як і багато патентів на передові технології, система імітує природні процеси. По суті, вона об'єднує промені від ультрафіолетового світла високої інтенсивності з каталізуючою структурою для введення очищеного повітря в атмосферу. Всього за одну годину все повітря в приміщенні замінюється, відтворюючи ефект, ніби всі вікна відкриті, але при цьому не втрачаються переваги системи кондиціонування повітря.

Першою яхтою, яка отримає інноваційну систему вентиляції, стане Azimut Magellano 25 Metri, демонстрація якої відбудеться у вересні на виставці в Каннах.

Також читайте: У Львові відкрили перший науковий парк

Читайте також:Хто такий Ян Кум: українець, що створив WhatsApp та став мільярдером