новини

Петиція з вимогою відставки Зеленського за порушення закону набрала необхідну кількість підписів

У програмі «Право на владу» тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон

Опублікована на сайті президента петиція з вимогою відставки Володимира Зеленського через порушення ним закону набрала необхідні для її розгляду 25 тисяч підписів. Тепер на неї має відповісти сам Зеленський.

Автором петиції став політолог Віктор Уколов, який підтримує пʼятого президента Петра Порошенка. Вона з'явилася на сайті президента 8 липня, а станом на 13 год 18 липня зібрала 27 416 підписів, пише «Є!».

Ми закликаємо Володимира Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і подати у відставку з посади президента України через порушення закону, — наголошують у петиції.

Там, нагадали, що 18 квітня 2019 року у програмі «Право на владу» тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон.

Звертаємося до пана президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку, або визнати, що за 4 дні до другого туру, 18 квітня 2019 року, він збрехав своїм виборцям, — йдеться у тексті петиції.

Як ми писали раніше, біля берегів Нігерії викрали чотирьох українських моряків

Читайте також: Петиція проти впровадження 5G в Україні здобула підтримку

18 липня 2020, 16:43

 

Loading...

До теми

Авторизація