Світ
19 липня 2020
Туреччина цілком може визнати анексований Російською Федерацією Крим російським
Радник Ердогана заявив, що Туреччина може визнати Крим російським
news-image

Про це повідомив радника президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана з безпеки і зовнішньої політики Ісмаїла Сафі в інтерв’ю “Ленте.ру”.

За словами журналіста, Анкара не визнавала Крим російським, але там побували турецькі делегати, які говорили про можливості для співпраці. Тому журналіст записав Сафі, чи можлива зміна позиції Туреччини після того, як в Конституції РФ було закріплено поправки, яка не допускає дій, спрямованих на відчуження території.

За словами радника Ердогана, тема поправок до Конституції – це суто питання суверенітету прав Росії, яке Туреччина поважає.

У Криму ж живуть кримські татари, з якими турецький народ має давні історичні зв’язки. Ми, Туреччина, хочемо миру й процвітання братнього татарського народу. Ми співпрацюватимемо з тією країною, яка йому це запропонує”, – заявив Сафі.

Він також додав, що турки цінують “добру волю і старанність Росії в цьому питанні”, тому позитивно ставляться до візиту турецької делегації на півострів.

Крим – дуже красиве місце. Я був там декілька разів і бачив, як красиво відреставрований Бахчисарай, а кримські татари вільно говорять своєю рідною мовою. Буду дуже радий повернутися за першої ж можливості в цей прекрасний край”, – заявив Сафі.

Читайте також: У Путіна заявили, що знайти заміну Мінським угодам буде складно

 

Читайте також:«Нічого не змінилося»: туристка показала, як українці порушують правила карантину в Туреччині