3 березня 2015
Українець Володимир Станкевич здобув бронзу на чемпіонаті Європи з фехтування
З'явилась перша медаль в скарбничці української збірної на чемпіонаті Європи з фехтування

На чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів та юніорів, який прохдить у словенському Маріборі, Володимир Станкевич здобув першу медаль для української збірної, повідомляє Є | Єдність.інфо із посиланням на gazeta.ua. У турнірі шпажистів-юніорів 19-річний спортсмен, син старшого тренера збірної України зі шпаги, тільки у півфіналі поступився угорцеві Шомбору Баньяї 13:15.

Другий номер української юніорської збірної Ян Сич поступився за вихід у вісімку іспанцеві Юлену Перейрі 7:15 і посів підсумкове 11 місце.

Ще два українських шпажисти не пройшли далі другого кола "олімпійки". Денис Потапенко поступився у другому бою раунду на виліт і посів підсумкове 51 місце, а Олексій Махонін програв у першому поєдинку і посів 73.

Чемпіоном Європи став ізраїльтянин Юваль Шалом Фрайле, який у фіналі переміг угорця Станкевича з рахунком 15:12.