Події
22 липня 2020
Маск відкриває платну онлайн-школу, де будуть навчатися креативному мисленню
У новій школі Ілона Маска предмети будуть однаковими для усіх незалежно від віку
news-image

Уроки будуть проходити раз на тиждень по четвергах. Онлайн-навчання розпочнеться вже у вересні 2020 року, і триватиме один навчальний рік. Річна вартість цього курсу складе 7,500 доларів.

Щоб потрапити в Astra Nova School, дітям потрібно написати есе про свої захоплення і виконати низку завдань, наприклад, наповнити експонатами віртуальну арт-галерею або вибрати кращих астронавтів для першої місії на Марс, пише «Є!»  з посиланням на інформує The Daily Beast.

Також абітурієнтам необхідно буде переглянути короткий ролик на тему промислового забруднення і визначити, хто в ньому винен. На сайті школи запевняють – правильних або неправильних відповідей немає – керівництво лише хоче почути думки дітей про подібні етичних проблемах.

На жаль, традиційні школи не працюють над розвитком того, що необхідно дітям в першу чергу: вміння взаємодіяти з проблемами, можливості креативно мислити і формувати власний голос”, – повідомляється на сайті Astra Nova School.

Astra Nova School – не перший шкільний проект Маска. У 2016 році він також заснував школу Ad Astra, де крім його власних дітей безкоштовно вчилися діти деяких співробітників компанії SpaceX. Там працювали над створенням роботів, обговорювали ядерну політику і планували, як протистояти ризикам штучного інтелекту.

Згодом Маск зрозумів, що школа працювала не так, як він задумав, тому він реформував її, допустивши до навчання більше дітей і зосередившись на тому, щоб навчити їх комплексного вирішення проблем.

В експериментальній онлайн-школі Astra Nova навчатимуться “добрі, вмотивовані та академічно серйозні” діти в будь-якій точці світу (від 8 до 14 років).

Читайте також: Вчені винайшли спосіб, який дозволяє підслухати розмову на відстані за допомогою вібрацій

Читайте також:Ідеї, які можуть не дати вам сьогодні заснути — Ніл Деграсс Тайсон Вперше українською