Світ
23 липня 2020
Голосовий асистент Amazon зможе відкривати мобільні додатки
Нова функція зможе не тільки відкривати додатки, але і працювати з ними
news-image

Американська компанія Amazon, якою володіє підприємець Джефф Безос, працює над створенням нової функції для свого голосового асистента Alexa, яка буде відкривати програми після голосової команди користувача. Про це повідомляє інформаційний портал The Verge, пише «Є!».

Amazon працює над новою функцією для свого голосового помічника Alexa, яка буде відкривати додатки для Android і iOS після голосових вказівок користувача", - йдеться в офіційній заяві компанії.

Наголошується, що нова функція буде називатися Alexa Apps for (Alexa для додатків) і допоможе користувачам не тільки відкривати програми на пристроях під управлінням Android і iOS, але і слідувати інструкціям в самих додатках. Наприклад, користувач може віддалено попросити голосового помічника відкрити соціальну мережу Twitter і знайти популярні хештеги.

Amazon сподівається, що з допомогою цієї функції компанія зможе зміцнити свої позиції на ринку по відношенню до голосовим помічникам своїх конкурентів: Siri від Apple і Google Assistant від Google.

Також читайте: Мобільний додаток «Дія» запрацював офіційно

Читайте також:Amazon створила  пошуковик для одягу