Наука та технології
28 липня 2020
Вакцина від коронавірусу може з’явитися в середині 2021 року, - ВООЗ
На цей час понад 20 потенційних вакцин перебувають на стадії клінічних випробувань.

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я Сумія Свамінатан вважає, що вакцина широкого застосування від коронавірусу може стати доступною у середині 2021 року.
Про це вона сказала в інтерв’ю DPA, пише Еспресо.
“ | На цей час понад 20 потенційних вакцин перебувають на стадії клінічних випробувань. Ми сподіваємося, що кілька з них будуть ефективними. Виходячи з того, що шанси на ефективність кожної вакцини коливаються на рівні 10%, це означає, що 2-3 або навіть більше можуть бути дієвими. Тож якщо бути практичними, то слід очікувати широко доступну вакцину десь у середині 2021 року", - зазначила Свамінатан. |
Вона також торкнулася питання того, що у пацієнтів, які одужали від коронавірусу, з часом зникають антитіла. Але, зазначила Свамінатан, це ще "не означає, що зникає імунітет", адже науці відомо про різні шляхи, якими організм захищається, зокрема існують клітини пам'яті.
Читайте також: | У Тернополі створили шолом від вірусів |
Читайте також:
Вчені створили новий препарат, який здатний побороти рак молочної залози
Наука та технології
21 липня 2020

Дайджест головних новин за 24 липня
Україна
24 липня 2020

Інші новини

Зимовий тактичний одяг ЗСУ: куртка чи бушлат? Як обрати
Україна
29 вересня 2022

У 2021 році кількість боргів українців зросла на третину
Україна
18 лютого 2022

Кабмін змінив карантинні правила для “жовтої” зони
Україна
24 листопада 2021

На Україну насувається аномальна спека
Україна
13 серпня 2021
Популярне
Популярне за добу