новини

Зеленський хоче зробити державними основні релігійні свята мусульман, юдеїв та християн

Опрацювати це питання уряд має разом з Всеукраїнською радою церков, Українським інститутом національної пам’яті та релігійними організаціями

Президент Володимир Зеленський доручив уряду подумати над тим, щоби надати основним релігійним святам різних конфесій статус державних.

Про це повідомляє прес-служба глави держави, пише «Є!».

Так, Зеленський доручив Кабміну «опрацювати питання» надання державного статусу таким релігійним святам: Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука, Великдень християн західного обряду та іншим.

Опрацювати це питання уряд має разом з Всеукраїнською радою церков, Українським інститутом національної пам’яті та релігійними організаціями.

Рамазан-Байрам — Свято розговіння, одне з двох головних свят мусульман, йому передує 30-денний піст. Увесь день — від світанку до заходу Сонця — мусульманам заборонено пити, їсти палити, розважатися. Однак все це дозволяється після заходу Сонця і до світанку.

Курбан-Байрам — одне з двох головних мусульманських свят, під час його святкування мусульмани мають принести у жертву тварину — вівцю, корову або верблюда — і окропити її кров’ю землю (не асфальт чи каміння).

Як стало відомо раніше, Леонід Кравчук погодився очолити українську делегацію в ТКГ по Донбасу

Читайте також: Колишня дача Януковича на Азовському морі стала військовою базою

31 липня 2020, 10:01

 

Loading...

До теми

Авторизація