новини

У найбільшій лікарні Львова створять вертолітний майданчик

За попередніми розрахунками, вартість проєкту складе 5 млн грн.

На Львівщині до госпіталізації важких хворих, яким потрібна невідкладна медична допомога, планують залучати медичні гелікоптери. Для цього на території Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги хочуть облаштувати вертолітний майданчик. Про це повідомляє zaxid.net. 

Наступного тижня буде оголошено тендер на проєктанта, а згодом і на будівельні роботи.

Зазначається, що майданчик має бути неподалік так званої червоної зони «Emergency department», куди потрапляють пацієнти з загрозливими для життя станами і яким терміново потрібна допомога. Цей задум мріють втілити у життя ще цього року.

За словами директора Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олега Самчука, на території лікарні є два місця, на яких можна було б облаштувати вертолітний майданчик. Зараз це питання на розгляді у авіаційній службі, адже до облаштування вертолітного майданчика є певні вимоги і вони доволі суворі.

За попередніми розрахунками, вартість проєкту складе 5 млн грн.

Зараз головне зробити проєкт, знати точну вартість майданчика і отримати дозвіл від відповідних авіаційних служб. Уже наприкінці серпня будемо мати точні дані. А гроші на спорудження вертолітного майданчика знайдемо», – каже Олег Самчук.

За його словами, гелікоптерами до лікарні доставляли б хворих з різних районів Львівщини, та й інших областей, яким терміново потрібна допомога. Це хворі з політравмами, інфарктами, інсультами, кровотечами тощо, у порятунку яких велику роль грає час.

У районах гелікоптер може сісти на території заправки, трасі чи навіть у полі, до якого «швидка» підвезе хворого, а звідти його швидко доставлять до лікарні у Львові.

Нагадаємо, що український завод планує виробляти електромобілі Volkswagen.

Зазначимо, що у Києві пляжний патруль оснастили човнами українського виробництва.

Читайте також:Гарні новини

31 липня 2020, 18:00

 

Loading...

До теми

Авторизація